Ātro aizdevumu specifika

2Ja pārsteiguši neparedzēti izdevumi, bet finanšu šim mērķim nav, mūsdienās ir dažādas variantu, kā noformēt kredītu. Piemēram, kredīti online, kas pieejami plašā izvēlē.

Kredīti online ir pārsvarā tiek izmantoti tad, kad nauda nepieciešama iespējami drīz. Taču šāds kredīta aizdevums nav atbilde visiem un arī ne visās situācijās. Pirmkārt jāpatur prātā, ka kredīta aizdevums izveidots neplānotu un neatliekamu finansiālu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas pieejams maksātspējīgām personām.

Uz kredīta piešķiršanu mēdz pretendēt cilvēki ar dažādu pieredzi, tāpēc bieži rodas jautājums, kur un vai vispār tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ņemot vērā, ka online kredīti tiek izsniegti ar vienkāršākiem noteikumiem, kur būtiskākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav. Tas ir arī saprotams, jo katrs vēlas būt drošs, ka aizdoto saņems atpakaļ.
Vēl viens kritērijs, kas nosaka – ātrais aizdevums būs pieejams vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums pieejams no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem kredīta aizdevums ir no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Sms kredits
Pie vairākiem aizdevējiem pieejams arī sms kredits – iespēja aizdevumam pieteikties ar vienas īsziņas starpniecību. Tas piemērots tad, kad aizdevums vajadzīgs steidzami, jo pieteikšanās notiek vien dažu minūšu laikā.

Kas piemērotāks – patēriņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online, kā arī sms kredits ir uz dažādu laiku. Piemēram, ja nepieciešamā summa ir salīdzinoši neliela, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu jāatmaksā pēc 30 dienām, apmērs, ko var saņemt ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāielāgo – aizņemoties pirmo reizi maksimālā summa nav tik liela, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts atkārtoti. Savukārt nopietnāku plānu īstenošanai noderīgs ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda tipa ātrais aizdevums pieejams līdz dažiem tūkstošiem eiro un jāatmaksā saskaņā ar maksājumu grafiku. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir noderīgākais, pārdomā , kam tas vajadzīgs un, galvenais, kādu summu ik mēnesi vari atdot. Te var noderēt aizdevēju mājaslapās esošais kredīta kalkulators, kas atspoguļos plānoto ikmēneša maksājuma apmēru.

Kredītu noformē atbildīgi

Mūsdienu straujajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz ilgāku laiku, kā arī sms kredits var kļūt par atbilstošu atbildi. Protams, tikai ar nosacījumu, ja pirms tam būsi informēts par visiem līguma nosacījumiem un būsi drošs par savu maksātspēju. Termiņā neatdots parāds var negatīvi ietekmēt tālāko dzīvi, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts vairs netiek.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s