VALODA IR JŪSU CEĻŠ UZ PLAŠO PASAULI

imagesCik reizes dienā Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja darbojaties multinacionālā vidē, esat students, regulāri skatāties cittautu televīzijas pārraides vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir nozīmīga loma. Lai svešvalodas uztveršana un sarunāšanās tajā notiktu bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Iepazīstieties ar dažiem no uzņēmuma pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO 110 VALODĀS
Tūrisms, medicīna, zinātne, kosmētika, enerģētika, sociālo tīklu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” prot iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas. Kā tas ir iespējams? Uzņēmuma speciālisti ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādu veidu rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tostarp secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, filmu dublēšanu. Lai nodrošinātu teicamu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs ikvienu tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.

ANGĻU VALODAS KURSI AR INDIVIDUĀLU PIEEJU
Vai Jūs zinājāt, ka angļu valoda ir viena no trīs pasaulē lielākajām valodām? Nav brīnums, ka cilvēki dažādos vecumos vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie zinošiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi notiek grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.

JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR NOMETNES BĒRNIEM
Ir vieta, kur vērtīgas zināšanas savienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir nometnes bērniem! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts nometnes bērniem, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un zinošiem vietējiem skolotājiem, nometnes bērniem tiek veidotas, pieaicinot arī ārzemju pasniedzējus, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Apskatiet nometnes bērniem, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvākajā laikā, bernunometnes.lv!

KONFERENČU TULKOŠANA STARPTAUTISKIEM PASĀKUMIEM
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences dalībnieku sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic tiešsaistē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu vietnē “Skype”.

Cilvēkus vieno valoda, tāpēc ir vērts ieguldīt laiku tās apgūšanā un izkopšanā. Ieskatieties skrivanek.lv daudzveidīgajā piedāvājumā un izvēlieties savu metodi ceļā uz svešvalodu apguvi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s