OCTA pret KASKO – kādas ir to atšķirības?

famins-1Apdrošināšanai ir vairāki plusi – tā ne vien palīdz atlīdzināt nelaimes gadījumos radušos izdevumus, bet arī sniedz papildus sirdsmieru.

OCTA – apdrošināšana, no kuras motorizētu transportlīdzekļu īpašniekiem neizvairīties

OCTA jeb obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ir nepieciešama katram motorizētam transportlīdzeklim, kas tiek lietots satiksmē.

KASKO spēj sniegt dažādu veidu priekšrocības

KASKO polise būtībā ir brīvprātīga, bet, iegādājoties automobili uz līzinga vai kredītā, KASKO ir obligāta prasība. Ja salīdzinam ar OCTA apdrošināšanu, KASKO sniedz dažādas būtiskas priekšrocības. Attiecīgā apdrošināšanas polise garantē kompensāciju par postījumiem, kuri radušies dēļ dabas katastrofām vai dzīvnieku darbībām; atlīdzību saņemsi arī tad, ja automašīna kļuvusi par garnadžu upuri.

KASKO kalkulators palīdz vienkārši uzzināt izdevīgākos piedāvājumus

KASKO kalkulators ievērojami atvieglos atbilstošākās apdrošināšanas izvēli un norādīs, kāda ir cena KASKO polisei. Lai izmantotu kalkulatora priekšrocības, vajadzīgs pavisam neilgs laika sprīdis, lai veiktu nepieciešamās darbības – Tev vajadzēs ievadīt informāciju par transportlīdzekli, kā arī tā izmantošanas teritoriju un vadītājiem, un, veicot šīs informācijas analīzi, KASKO kalkulators būtiski atvieglos piemērotākā lēmuma pieņemšanu, jo parādīs, kāda ir cena KASKO polisei.

Ja transportlīdzeklim trūkst OCTA polise, nepatikšanas var būt lielas

Lai arī ir neliels skaits personu, kam liekas, ka OCTA polise nav vajadzīga, patiesība ir daudz savādāka. Cilvēks, kura transportlīdzeklim nav OCTA polise, var tikt sodīts pēc pilnas programmas – sods sastāvēs no diviem soda punktiem un 85 līdz 120 eiro. Turklāt, izraisot CSN ar transportlīdzekli, kam nav OCTA polise, kompensācijas nāksies maksāt tā vadītājam.

Nepieciešama apdrošināšanas polise? Izvērtē, kāda ir cena KASKO polisei vai OCTA apdrošināšanai un izdari pareizo izvēli.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s