SPA DIVIEM VAI SEMINĀRS UZŅĒMUMAM?

bJa Jūs vēlaties relaksēties un Jums vajadzīga patīkama viesnīca, kur būs gan restorāns, gan SPA procedūras un arī augstas klases konferenču zāle. Īstā izvēle ir viesnīca Baltvilla, jo tā ļaus Jums relaksēties iedvesmojošā vietā netālu no Rīgas.

SPA PROCEDŪRAS PALĪDZĒS PĒC NOGURDINOŠAS DARBA NEDĒĻAS

Viesnīca Baltvilla būs atbilstoša visdažādākajām vajadzībām, tāpēc, ka viesnīca var nodrošināt gan parastos numuriņus, gan augstākas kategorijas numuriņus romantiskām SPA procedūrām, gan biznesa klases ceļotājiem. Bonusā tam viesnīca Baltvilla ir draudzīga ik katram cilvēkam – viesnīca spēj piedāvāt numuriņus, kam būs iespējams piekļūt ratiņkrāslos. Arī tad, ja vēlaties pavadīt SPA brīvdienas, bet Jums nav kurā vietā atdot pieskatīt mājdzīvniekus, viesnīca Baltvilla par papildu maksu tos atļaus ņemt arī līdzi uz viesnīcas numuru.

RADI ROMANTIKU AR SPA DIVIEM

Saspringtajā dzīves ritējumā būs īpaši nozīmīgi atrast laiku sev – tādā gadījumā palīdzēs relaksējoši SPA piedāvājumi. Personīgas SPA masāžas un SPA diviem dos iespēju saņemt pozitīvo iedvesmas lādiņu turpmākiem darbiem. Tieši Jūsu labsajūtai ir būs pieejami vairāk nekā divdesmit speciāli SPA piedāvājumi sievietēm, stiprajam dzimumam un SPA diviem. Pēc SPA procedūrām viesnīca Baltvilla nodrošinās iespēju baudīt lielisku maltīti, jo viesnīcā ir restorāns tikai pāris metru attālumā no ūdens.

RESTORĀNS UN TĀ ĒDIENI BŪS PATĪKAMS PĀRSTEIGUMS

Un pēc SPA diviem nobaudīšanas, nepieciešams tāpat arī labs restorāns, kas radīs baudu garša kārpiņām. Baltvilla viesnīcā pieejams tāpat arī restorāns, kurā vienmēr būs pieejamas maltītes no svaigiem produktiem un nobaudāms neatkārtojams skats uz ezeru. Restorāns nodrošina garšīgus Vidusjūras reģiona ēdienus tepat galvaspilsētas pievārtē, jo šis konkrētais restorāns savu darbu veic galvenā pavāra, kurš audzs Sicīlijā, vadībā. Viesnīcas restorāns būs vislabakā vieta, kur nobaudīt vakariņas ar mīļoto, radiem vai draugiem!

PIEDĀVĀJUMĀ BŪS ARĪ KONFERENČU ZĀLE PASĀKUMIEM

Arī tad, ja Jums ir nepieciešama viesnīca, kur būs pilna servisa konferenču zāle, viesnīca Baltvilla ir lieliska vieta. Turklāt Baltvilla piedāvājumā ir ne vien viena konferenču zāle, bet pat veselas trīs dažādas ietilpības zāles. Tieši Jūsu situācijai konferenču zāle tiks iekārtota tieši šī pasākuma vajadzībām.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s